PortalPortal  SatursSaturs  FAQFAQ  CalendarCalendar  MeklētMeklēt  Lietotāju sarakstsLietotāju saraksts  Lietotāju GrupasLietotāju Grupas  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  Spēļu KalendārsSpēļu Kalendārs  

Share | 

Pēcspēles intervija ar Michael Koffer

Go down 
AutorsZiņojums
Grono

Number of posts : 150
Reputācija : 0

PostTēma: Pēcspēles intervija ar Michael Koffer   Ceturtdiena 23 Aprīlis 2015, 21:57

Sveicināti, dārgie lasītāji! Šodien pēc pirmās sezonas spēles uz interviju esmu aicinājis vienu no Madonas Kareivju spēlētajiem, proti, Michael Koffer.

Apsveicu ar pirmo uzvaru sezonā! Kādas ir emocijas pēc izcīnītas uzvaras?

Esmu apmierināts ar iznākumu un ar komandas sniegumu. Mani pārņem prieks, jo vienmēr ir labi iesākt sezonu ar uzvaru, tagad tikai jāturpina tādā pašā ritmā. Pēc spēles iegājām ģērbtuvē un visi bija labā noskaņojumā, es pat atļāvos uzdziedāt, kad biju ielicis austiņās ausīs un visiem bija vienalga, parasti jau mani uzreiz apklusina.

Skatos, ka laukumā esi pavadījis gandrīz visu spēli. Kā, Tevi, apmierina spēles laiks, ko , Tev, atvēl treneris?

Mani priecē, ka esmu uzkrājis uzticības kredītu. Šobrīd esmu starting 5 spēlētājs, tas mani apmierina, bet nu man tomēr galvenais nav vai es sāku no paša sākuma vai nāku uz maiņu. Man galvenais ir atdot sevi visu laukumā un parādīt labāko sniegumu, uz kādu es esmu spējīgs.

Divdesmit minūtes, seši punkti, 2 piespēles, 1 atlēkusī bumba un viena kļūda. Kā pats vērtē savu sniegumu?

Es to raksturotu viduvēji, jo es zinu, ka es varu spēlēt daudz labāk. Seši punkti it kā ir labi, bet tai pat laikā, es aizmetu garām vairākus pilnībā brīvus metienus, kurus vajadzēja realizēt. Man ir jāattīsta snaipera dotības un jāuzlabo metiens, pie tā es cītīgi strādāšu treniņos. Man jau patīk veikt to melno darbu, apturēt kādu aizsardzībā, izraut bumbu, pārķert, tas man dod galveno gandarījumu ne tik daudz to punktu gūšana, bet tomēr, kuram tad nepatīk iemest kādu grozu.

Spēles MVP Reinis Aumeisters. Ko , Tu, varētu pateikt par viņa sniegumu? Tev, tas bija pārsteigums, ka viņš tika pie double double?

Nē, es neesmu pārsteigts, jau Pasaules kausā šis rādīja atzīstamu sniegumu. Gara auguma spēlētājs ar pietiekami labu metienu un spēj iemest atkārtotus metienus pēc izcīnītas bumbas. Reinis ir pelnījis mača MVP.

Tevi, apmierina spēle SG pozīcijā kaut esi saspēles vadītājs?

Tas ir nedaudz pagrūts jautājums. Very Happy Man patīk vadīt saspēli un būt pirmās pozīcijas spēlētājam, bet tai pat laikā es varu būt arī otrais numurs, man tikai pietrūkst metiens, kas parasti ir SG pozīcijas spēlētājiem. Es tomēr esmu saspēles vadītājs ar labu piespēli, driblu un metiens man vēl jātrenē, bet visu jau uzreiz nevar dabūt gatavu. Gan ar laiku kļūšu labāks un tad redzēsim, kurš būs PG. Very Happy Piesargies Campbell. Very Happy

Kā notiks uzvaras svinēšana?

Nekas tāds traks nebūs. Nedrīkst iet uz bāriem, lai iedzertu. Mūsu komanda tā nedara, tas ir strikti aizliegts. Jāgatavojas pārējām spēlēm, jo tomēr viena uzvara jau vēl neko negarantē. Jābūt gataviem uz 100 % aizvadīt visas atlikušās spēles un tad es esmu pārliecināts, ka uzvaras neizpaliks. Atslēga ir saliedēta un labi sagatavojusies komanda.

Paldies, ka ieradies un ceru, ka mēs varēsim satikties vēlreiz un tā intervija jau būs sakarā ar čempiontitulu!

Paldies, ka uzaicinājāt uz interviju. Jā, tas būtu lieliski, ja mēs tiktos sakarā ar komandas uzvaru. Galvenais mērķis komandai ir spēlēt, lai iekļūtu finālā un izcīnītu kausu. Es domāju, ka ikviens strādā un cenšas, jo prātā ir tā trofeja, kas mirdz jau nolikta plauktā aiz atslēgas. Es tiešām ceru, ka mēs tiksimies vēlreiz šī iemesla dēļ.

Paldies, ka lasījāt un varbūt nākamreiz jau tiksimies intervijā ar kādu citu spēlētāju! Atcerieties, basketbols ir foršs!

Rakstu veidoja: Grono
Atpakaļ uz augšu Go down
Apskatīt lietotāja(-u) profilu
Tobyz
Admin

Number of posts : 180
Reputācija : 2

PostTēma: Re: Pēcspēles intervija ar Michael Koffer   Sestdiena 25 Aprīlis 2015, 11:34

5TP.

Pēcspēles intervija ar Michael Koffer
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1